piątek, 2 marca 2018

Zimno, pochmurno, nie wychodzimy dzisiaj.



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Ciągle w domu.

Nie ma słońca, sypie śnieg, zimno i mokro. Daszek mokry i nie można się opalać, no to siedzimy w domu.