wtorek, 27 marca 2018

Ciągle w domu.

Nie ma słońca, sypie śnieg, zimno i mokro.
Daszek mokry i nie można się opalać, no to siedzimy w domu.












Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Ciągle w domu.

Nie ma słońca, sypie śnieg, zimno i mokro. Daszek mokry i nie można się opalać, no to siedzimy w domu.