Daszek mokry i nie można się opalać, no to siedzimy w domu.
W cieniu dobrego drzewa.
wtorek, 27 marca 2018
Ciągle w domu.
Nie ma słońca, sypie śnieg, zimno i mokro.
Daszek mokry i nie można się opalać, no to siedzimy w domu.
Daszek mokry i nie można się opalać, no to siedzimy w domu.
Subskrybuj:
Posty (Atom)
Ciągle w domu.
Nie ma słońca, sypie śnieg, zimno i mokro. Daszek mokry i nie można się opalać, no to siedzimy w domu.